Віра в свої сили

pover-v-sebya-sovety-o-tom-kak-poverit-v-svoi-sily_1
Якщо ви колись були в цирку чи зоопарку, вас, певно, дивувало таке: чому в вольєрі для слонів і старі слони зростом під 6 метрів, і зовсім маленькі слоненята привязані однаковими ланцюгами до невеликого стовпчика.
Здається, що однаково поводитися з такими різними тваринами нелогічно. Звичайно ж, дорослого, великого й сильного слона потрібно привязати більш міцним і товстим ланцюгом, ніж маленького слоненя. Адже при бажанні дорослий слон може просто вийти з вольєру. Йому легко вирвати стовпчик з землі це для нього все одно, що для нас з вами зірвати квітку. А ланцюг він може розірвати, наче мотузку.

Але тут криється таємниця. Дорослий слон давно забув, що значить боротися за свободу. Давним-давно, коли він був маленьким, він зрозумів, що, не дивлячись на усі зусилля, він все одно залишиться в клітці. І тому зараз, перетворившись в сильного, дорослого слона, який сильніший в десятки разів, він вірить, що всього лише полонений і навіть не намагається боротися.

Слоненя, яке весь час борсається і намагається розірвати ланцюг, ще не втратило волі до свободи й віри в те, що добється успіху.

«Надто багато людей ламаються, навіть не підозрюючи, наскільки близькі вони були до успіху в той момент, коли зневірилися».

Томас Едісон

You may also like...

Добавить комментарий