Дуже модне слово УСПІХ

uspeh

Всі, всі без винятку хочуть бути успішними, хоч кожен уявляє власну успішність по-своєму . Тобто успіх , в уяві кожного , щось особисте несхоже на успіх іншої людини . Можна сказати – Успіх у кожного є свій. Чудово! Значить всі ми вже є успішні?!

plahtina_thumb_thumbШкода, що ВСІ так не вважають . Нажаль, в нашому суспільстві успішними «рахуються» тільки одиниці. Чому ж виникла така несправедливість?!

Ніякої несправедливості – згідно законів всесвіту –   «нічого випадкового немає —  все, що відбувається, відбувається ЗАКОНОМІРНО 

Просто Ви НЕ вважаєте себе успішним, тобто НЕ вмієте помічати, нехай малі, але перемоги , радіти їм , дякувати , що вони трапилися у вашому житті (а вони ж не випадкові ).

Але все поступово.  Почнемо із статистики : «… з 400 найбагатших людей США тільки 149 отримали свій стан «успішного» дякуючи спадщині, а решта створювали свій успіх самостійно …Біл Гейтс  і  Арістотель Онассіс не мали на початку своєї кар’єри ні відповідних знань, ні зв’язків» .Чому ж одним, все-таки, вдається досягнути вершин успіху (і багатства) , а іншим – ні ?

Все наше життя проходить згідно певних схем , правил , законів . Нас навчають з пелюшок усьому , що вважається «правильним», що ні, як треба себе вести, що робити в певних ситуаціях, величезний об’єм шкільних наук, технічних, вищих т.д.

Чи  навчали Вас батьки чи у школі , як бути дійсно щасливими ,  успішними , багатими ???

За якими законами живе кожен з нас, якими цінностями керується, які наміри має і цілі бажає здійснити ? Спробуйте дати відповіді хоча б для себе, і зрозумієте , що Ваші думки далекі від Ваших мрій та реальних дій по їх досягненню . Одже, якщо Ви маєте бажання стати успішним, то :

  1. Зберіть якомога більше знань про Успіх , та успішних людей ;
  2. Зрозумійте себе (хто ви , чого бажаєте , які у вас цілі , якими якостями ви володієте)
  3. Будь-які знання повинні закінчуватися ДІЯМИ.

Це три кита на яких базується успіх. Бажання бути успішним. Вірити в себе. Діяти «не помічаючи» перепон на шляху до поставленої мети, діяти мудро. Але діяти без знань —  схоже на рух наосліп, обов’язково щось боляче вдарить по плечам чи голові . Знання, завжди – «світло». У темній кімнаті запали світло, і одразу все стає знайомим , знаним, і з’являється внутрішній спокій і впевненість у рухах. Мало того, певні знання стають Вашою силою, оберегом, вселяють віру, що Ви це зможете , що у Вас є для цього всі можливості, і повірте, я зараз веду мову не про гроші (адже всім давно відома фраза, що за гроші не купиш здоров’я, щастя, любов, успіх, спокій і гармонію). Успішні люди ставлять перед собою мету і спокійно, наполегливо рухаються до неї, а гроші чи багатство — лише супутній продукт  який приходить в наслідок правильного руху і власних переконань. То які Ваші переконання ? Якщо Ви переконані,  що Ваша доля бути «сірою» особистістю, жити за середню заробітну плату, і інколи дозволяти собі маленькі радощі життя, ТО, скоріше всього так все і буде!

Бо існує древня мудрість :     «Як людина мислить, так вона і живе !»

Можете перевірити… Але скажу наперед , щоб заощадити ваш дорогоцінний час , якщо людина налаштована позитивно  мислити про себе , про людей , про події у її житті (завжди знаходити щось хороше),  про життя загалом – то рано , чи згодом , але Доля їй посміхнеться . Якщо ж, Ви й надалі  продовжуєте скиглити про свою «бідність» , то в ній зависнете надовго. Ви ніби магніт будете притягувати до себе саме тих людей і події , на які налаштовані . Адже все відбувається закономірно. Отримані знання про власні якості, можливості, переконання – дозволяють легко долати проблеми, та вирішувати життєві питання . Знання про закони влаштування і розвитку всесвіту – дозволять набути впевненості в собі, розвинути власне бачення життєвих завдань та цілей, а разом і визначити шлях руху до них. Знання дає бачення та усвідомлення багатьох процесів ,що відбуваються навколо, так з’являється внутрішній спокій та радість від власних дій та правильного вибору – це і є рух до УСПІХУ .

То ж нехай Вам щастить на цьому прекрасному шляху !

(далі буде… )

Олена Плахтина, психолог

Директор Центру саморозвитку особистості «РАЗОМ»

Майстер Клубу Успішних Людей

You may also like...

Добавить комментарий