Відправлений вантаж

Ну ось, нарешті від серця трошки відлягло. Вантаж відправлено. Прибуття на місце орієнтовно у п’ятницю 31 жовтня. За проханням військових місце і назву підрозділу не вказую.

Отже, відправили більше ста кілограмів усього, що попросили хлопці.
1. 14 пар «натівських» гірських прорезинених чобіт на міцній «тракторній» підошві. Бо з одягом ще так-сяк, купують за власні кошти, а на ногах хлопці босі і перспективи поки що ніякої, щоб там голосно не звітувало з екранів Міністерство Оборони.
2. Вітаміни, бо більше чотирьох місяців живуть лише на сухпайках. Не вистачало не лише гарячого харчування, а елементарно води для пиття.
3. Антивірусні і антигрипозні препарати. Тут все зрозуміло без коментарів.
4. Дев’ять ящиків з вологими серветками для особистої гігієни. За останні чотири місяці хлопці лише раз були в бані. Польова гігієна мінімальна, бо з водою проблема. Дивись п.2.
5. Маскувальну сітку, яку наші невтомні дівчата плели днями і ночами.
6. Цукерки і домашні смаколики для підняття настрою.
7. Подарунки і патріотичні сувеніри, зроблені дитячими рученятами, а також цілу купу листів, листівок і малюнків, які підготували вихованці Тучинської школи-інтернату, учасники та відвідувачі нашого благодійного ярмарку «СОНЕЧКО В ДОЛОНЬКАХ», який відбувся 12 жовтня на майдані Незалежності в Рівному.
8. Велике жовто-блакитне серце, зроблене з паперових дитячих долоньок, з побажаннями перемоги і словами підтримки для наших героїчних хлопців.

Оце отак у нас вийшло для першого разу.

Висловлюю сердечну подяку усім, хто тим чи іншим способом долучився до нашої спільної справи і в міру своїх можливостей допомагав.

1. Усім без винятку членам рівненського Клубу Успішних Людей, які дружною командою задумали, організували, провели благодійну акцію, зібрали навколо себе багато небайдужих людей і довели свою ініціативу до логічного завершення.
2. Фундації імені князів-благодійників Острозьких за правовий і фінансовий супровід акції.
3. Службі доставки «НОВА ПОШТА» за логістичне супроводження і безкоштовну доставку вантажу.
4. Киянину Андрію Зубенко і харківському підприємцю Олегу Круцю, справжнім мужчинам і скромним небагатослівним патріотам, які допомогли знайти, підібрати і доставити необхідне солдатам взуття. Хлопці спрацювали фантастично і зробили усе найкращим можливим способом, не шкодуючи власного часу і зусиль.
5. Особлива подяка нашим відданим «павучкам» — Марині Свист і Людмилі Якимчук, які організували плетіння маскувальної сітки, пробудили багатьох людей і долучили їх до важливої справи.

Хлопці пообіцяли надіслати фото і свої враження після отримання посилки, щоб ні в кого не залишилось сумніву, що кожна зібрана нами людська благодійна копійка була витрачена за призначенням і таки дійшла до адресатів.

Разом ми сила!
СЛАВА УКРАЇНІ!

 

0_f8820_dce6ac2_orig 10152996_745069742238872_6819847752593499144_n 10659136_745069615572218_7081033740667922006_n 10710763_745069832238863_571115225720504835_n

You may also like...

1 Response

 1. Ольга Лукьянова:

  Груз приехал вчера, ребята встретили, доставили и уже разобрали.
  Сказать, что они были рады-слово не то…они просто были счастливы в этот день. Любовь, внимание и забота — такая редкость для них в последние месяцы….
  Читали письма, рассматривали детские ладошки, примеряли обувь, радовались вкусняшкам, как дети… Хотя они и есть ещё дети, только в недетских условиях жизни. Сердце из детских ладошек повесили прямо при входе, как оберег.
  Хотят в Тучинский интернат поехать тоже…. дядьки слёзы утирали, когда читали детские письма. В благодарность они там тоже деткам что то готовят, подарочек какой-то, доделают-вышлют!!!
  Очень важно, что у нас в стране есть такие ребята, как эти, а у них есть мы — люди которые их не бросят там и не забудут о там, что им нужна наша забота. Спасибо лично каждому неравнодушному человеку, кто к этому приобщился, лично от всех и каждого солдата.
  Теперь каждый их них хочет быстрее вернуться и вам это сказать!!!

  А я думаю, где бы еще взять денег. Ведь обули не всех, витаминов и лекарств на всю зиму не хватит. Друзья, какие у вас мысли по этому поводу?

Добавить комментарий