Притча про вдячність

Мені приснився сон, що я потрапив на небо і зі мною поруч з’явився Ангел, щоб супроводжувати мене і показати мені все, що там є.

Ми йшли поруч до тих пір, поки не прийшли у великий зал, в якому було безліч Ангелів. Мій Ангел зупинився і сказав:
NBd9Yqub2Qs

— Ось це — Відділ Отримання. Тут ми отримуємо все петиції і прохання до Бога, які люди висловлюють під час своєї молитви.

Я озирнувся навколо, тут було дуже шумно і жваво, і навколо мене було багато Ангелів, які сортували прохання — цілі стоси паперів, написані людьми з усіх куточків світу — там були свитки, аркуші паперу і просто записочки.

Потім ми йшли довгим коридором до тих пір, поки не прийшли до другого відділу. І тоді Ангел сказав мені:

— А тут Відділ Доставки та Упаковки. Тут та Божа Благодать, про яку просили люди, лунає і відправляється ім.

І я знову звернув увагу, що тут дуже жваво. Величезна кількість Ангелів трудилися в цьому відділі, адже люди так багато всього просять, і відповідно, багато всього готувалося до відправки на землю.

І нарешті, в самому кінці довгого коридору, ми зупинилися перед дверима, яка вела в малесеньку кімнату. На мій превеликий подив, там сидів всього один Ангел, якому явно нічим було зайнятися.

— А це — Відділ Подяк, — тихо сказав мені мій друг Ангел, злегка зніяковівши.

— Як же так вийшло, що тут немає ніякої роботи? — Запитав я.

— Це дуже сумно, — зітхнув Ангел. — Після того як люди отримують все те, про що вони просили, дуже мало посилають Подяки.

— А як же відправити свою Подяку і повідомлення про те, що ти отримав Божу Благодать? — Запитав я.

— Дуже просто, — відповів Ангел. — Просто скажи: Дякую, Господи!

— А за що слід людям направляти свої повідомлення в отриманні Божої Благодаті? — Запитав я.

Якщо у тебе є їжа в холодильнику і одяг на тілі, дах над головою і місце, де спати — то ти багатший, ніж 75% людей у цьому світі!

— Якщо у тебе є гроші в банку, гроші в твоєму гаманці, та ще й дрібниця в твоїй скарбничці, то ти вже увійшов в 8% заможних людей цього світу!

— Якщо ти прокинувся сьогодні вранці і відчув себе здоровим, а не хворим, то явно ти — щасливіше тих багатьох, хто навіть не переживе сьогоднішній день.

— Якщо ти ніколи не зазнав страху в бою, самотності тюремного ув’язнення, агонії тортур або мук голоду … то ти абсолютно точно, обігнав 700 мільйонів чоловік в цьому світі.

— Якщо ти прийшов до своєї церкви і можеш молитися там, без страху переслідування, арешту, смертних катувань, то ти в вигіднішій позиції в порівнянні з багатьма людьми в цьому світі.

— Якщо твої батьки все ще живі і все ще одружені … то ти дуже рідкісна людина.

— Якщо ти можеш йти з високо піднятою головою і посміхатися, то ти не відповідаєш нормі, ти унікальний для всіх тих, хто перебуває в сумніві і в розпачі …

— А якщо ти отримав це послання — то ти потрапив у 1% людей у світі, кому дається шанс.

— Добре, а що тепер? Як мені почати?

— Якщо ви читаєте це послання, то ви вже можете подякувати за те, що ви маєте можливість читати, так як безліч людей у світі не можуть читати зовсім …

 

 

 

з Санаторії Кисловодська. Відпочинок та лікування на КМВ.

You may also like...

Добавить комментарий