Думка як причина хвороби

content_negative_thinking_as_a_cause_of_disease

Події життя ми формуємо нашими думками. Від них же найчастіше бувають і всі хвороби, тому що погані думки — це ті ж страхи, почуття та емоції (злість, ненависть, гординя, ревнощі, почуття провини, відчай і невдоволення), але тільки концентровані, а тому дуже небезпечні. Одна лише думка «Мене не люблять» може стати винуватицею найважчих хвороб, тому що цей страх блокує Крижі чакру, де знаходиться джерело життєвої енергії.

Якщо людина не відчуває любові, її імунітет дуже сильно слабшає — виникають сексуальні проблеми, конфлікти з людьми. Страх «мене не люблять» виникає ще в дитинстві. Так, наприклад, коли жінка вагітна, але сумнівається, чи хоче вона народити дитину, це позначається потім на народжену дитину. Як вважають деякі психологи, якщо жінка хоча б подумки не хотіла немовля на першому місяці вагітності, навіть не підозрюючи про цікаве положення, народжена дитина — потенційний курець. Бажання зробити аборт на другому місяці являють на світ алкоголіка, на третьому — психічно хвору людини з відхиленнями у розвитку, на четвертому — наркомана, на шостому самогубця. Злочинці і маніяки часто народжуються у матерів, які хотіли зробити аборт на п’ятому місяці вагітності.

Уявний або словесний гріх матері виправити в силах тільки саме дитя, а мама може йому допомогти, попросивши вибачення у дитини за свій страх, за те, що вона не зуміла з любов’ю впустити в світ маленьку істоту.

Чи замислювалися ви, чому під час епідемії одні миттєво захворюють, а інших вірус не бере? Або чому, незважаючи на ковтання таблеток, хвороби, особливо хронічні, повертаються знову і знову, а іноді з’являються нові? Народна мудрість говорить, що всі хвороби — від нервів. Але кармічна медицина вважає, що люди хворіють через власні страхи, адже переляканий чоловік все життя концентрує свої страхи, перетворюючи маленьку образу у велику руйнівну злість.

Злоякісні та інші види пухлин виникають від концентрованої злоби. Причому рак статевих органів буває тільки у людей, що зазнають ненависть, злобу або презирство до протилежної статі. Хвороби матки у жінок трапляються через страх бути поганою матір’ю або як варіант страху «мене не люблять».

Хвороби живота, шлунка виникають від надмірного бажання влади і невдоволення її відсутністю.

Апендицит виникає тоді, коли людина засмучується, відчуває себе приниженою.


Товстіємо ми тому, що прагнемо до нездійсненних цілей, відчуваємо себе беззахисними. Причина жіночої повноти найчастіше — жалість до себе, відчуття, що ніхто вас не любить і нікому ви не потрібні, крім самої себе. Іноді причиною ожиріння є пригнічена злість на батьків. Це почуття може викликати неправильний обмін речовин. Камені в нирках, жовчному міхурі та печінці виникають від ворожнечі. Хвороби серця найчастіше трапляються через почуття провини, пригніченої та нероздільної любові, життєвої безнадійності, страху, що ти не гідний любові або що твою любов не приймають.

Інфаркти та інсульти — хвороби борців з життям, тому більшість вмираючих від цієї хвороби — чоловіки, все життя йдуть вперед якими засобами. Найчастіше вони не дозволяли собі плакати чи якось по-іншому висловлювати свої емоції в хвилину слабкості та горя. Хвороби горла, зокрема бронхіт або астма, виникають від величезної образи на людей або обставини. У дітей часто болить горло, коли батьки в сім’ї кричать і сваряться, а дитина не може це ніяк виправити.

Конфлікт між розумом і почуттями породжує хвороби мозку, в тому числі і психічні захворювання. Саме через відсутність мети люди шукають чогось неземного, заплутуються у власних галюцинаціях і сходять з розуму.

Ноги болять у матеріально незадоволених людей, а також у тих, хто ніяк не може знайти свій життєвий шлях, наприклад, незадоволений нинішнім місцем роботи. Набряки ніг — хвороба бідняків і скупердяїв. Ці люди зазвичай не вірять у власну життєву силу і виявляються невдахами.

Хвороби хребта виникають через відсутність життєвої платформи або тоді, коли вона помилкова. Викривлення хребта виникає у дітей, в сім’ї яких слабкий, безвольний батько.

Все, що болить праворуч, пов’язане з жіночою енергією. Якщо закладена права ніздря, знімайте образу на жінку. Якщо ж ниє щось зліва — це пов’язано з відношенням до чоловіків. Звільняйте негатив з сильною статтю, і біль зникне.

Душевний стан впливає на хід хвороби, на наше життя. Думайте про хороше, налаштовуйтесь на більш оптимістичний лад — і ви побачите, як життя змінюється на краще!

 

 

http://econet.ru/

You may also like...

Добавить комментарий