Про клуб

Клуб  Успішних  Людей створений  для того, щоб кожна Людина, яка небайдужа до себе, свого майбутнього, своєї сім’ї, свого суспільства, своєї країни, могла знайти однодумців, друзів і партнерів. Кожен, хто мислить, хто ставить запитання і шукає на них відповіді, хто робить кроки назустріч своєму успіху, своїй меті, своїй мрії – бажаний у нашому Клубі.

Професіонали, люди успішні, які відбулися в цьому житті – знайдуть в Клубі цікаве коло спілкування, однодумців, можливості віддати свої безцінні знання і досвід на благо людей і суспільства.

Молоді люди знайдуть мудрих досвідчених наставників, отримають знання, які не викладаються у закладах освіти і не отримуються ними у сім’ях, але без яких неможливо стати успішним і досягнути своєї мети. У них з’явиться можливість заявити про себе, про свої таланти і здобутки, спробувати власні сили у нових справах, у благодійних і соціальних проектах.

Форми роботи Клубу:

 1. Клубна робота
 2. Семінари
 3. Авторські майстер-класи
 4. Практикуми
 5. Тренінги
 6. Курси
 7. Гуртки
 8. Конкурси і виставки
 9. Флеш-моби
 10. Акції
 11. Зустрічі з цікавими людьми
 12. Індивідуальні консультації

Крім зазначених форм, активно будуть задіяні можливості Інтернету і мобільного зв’язку, використані сайти, блоги, форуми тощо.

Джерела фінансування діяльності Клубу:

 1. Благодійні внески учасників
 2. Благодійні пожертви
 3. Спонсорська допомога
 4. Інші джерела

Клуб не ставить за мету отримання комерційного прибутку. Усі Майстри, спеціалісти, консультанти співпрацюють виключно на добровільній і безоплатній основі. Усі кошти, залучені Клубом, будуть спрямовуватись на благодійні акції і проекти  та організаційні витрати.

Строк дії проекту: не обмежений.

Початок активної діяльності: 01 листопада 2011 року.

Керівник проекту:

Лук’янова Ольга Олегівна
член Ради Директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких

e-mail: uspishni@gmail.com
тел.: +38 (067) 36—303—60

Vkontakte